Možnosti dopravy
ČR, Slovensko a EU

OSOBNÍ ODBĚR PRAHA
Knihy je možné si vyzvednout zdarma pouze po předchozí dohodě na adrese sídla nakladatelství – Nad Královskou oborou 161/11, 170 00 Praha 7 (vchod/zvonek na rohu ulice Šmeralova) a to většinou v pracovních dnech mezi 10 a 16 hodinou. Nejsme výdejní místo, ani knihkupectví, ale pracovní prostor a může se stát, že nebudeme vždy přítomni. Prosíme, kontaktujte nás předem telefonicky +420604930252. Na místě je možné platit hotově nebo platební kartou a případně si prohlédnout i další knihy z našeho nakladatelství.


ZÁSILKOVNA (ČR)
> na výdejní místo: 90,- Kč
> na výdejní místo + dobírka: 110,- Kč
> doručení na adresu: 130,- Kč
> doručení na adresu + dobírka: 150 Kč

Prosím, uveďte v poznámce vaší objednávky vámi preferované výdejní místo na kterém si zásilku vyzvednete. Seznam výdejních míst naleznete na webových stránkách www.zasilkovna.cz. Zásilkovna obvykle doručuje do druhého dne. Každou zásilku pečlivě připravíme do balíku v ochranné bublinové fólii, předáme přepravci max. do pracovních 3 dnů a e-mailem Vám zašleme trasovací číslo ke sledování zásilky.


ČESKÁ POŠTA (ČR)
> doručení na adresu 90,- Kč
> doručení na adresu + dobírka 130,- Kč

Česká pošta zpravidla doručuje zásilky druhý den po podání. Informace o průběhů dodání jsou dostupné on-line na stránkách České pošty nebo telefonicky na lince 800 177 889. Každou zásilku pečlivě připravíme do balíku v ochranné bublinové fólii, předáme přepravci max. do pracovních 3 dnů a e-mailem Vám zašleme trasovací číslo ke sledování zásilky.


SLOVENSKO
> na výdejní místo: 100,- Kč
> na výdejní místo + dobírka: 150,- Kč
> doručení na adresu: 160,- Kč
> doručení na adresu + dobírka: 190 Kč

Objednávky na Slovensko zasíláme pouze přepravní službou Zásilkovna. Prosím, uveďte v poznámce vaší objednávky vámi preferované výdejní místo na kterém si zásilku vyzvednete. Seznam výdejních míst naleznete na webových stránkách www.zasilkovna.cz. Zásilkovna obvykle na Slovensko doručuje během 2–3 pracovních dnů. Každou zásilku pečlivě připravíme do balíku v ochranné bublinové fólii, předáme přepravci max. do pracovních 3 dnů a e-mailem Vám zašleme trasovací číslo ke sledování zásilky.


INTERNATIONAL SHIPPING AND PAYMENTS
EU shipping cost is approx. € 17,50 and you can order books via our e-shop (unfortunately only in Czech). You can pay your order using your credit/debit card or via your PayPal account. If you struggle with your order reach us on our e-mail address positif.publishing@gmail.com and we’ll figure it out!