Možnosti dopravy
ČR, Slovensko a EU


OSOBNÍ ODBĚR PRAHA
Pokud si chcete vyzvednout knihu osobně kontaktujte nás předem. Jsme nakladatelství a kancelář – tedy ne kamenný obchod. Než se k nám rozhodnete vyrazit volejte 604 930 252 a pokusíme se domluvit. Budeme se na Vás těšit na adrese Nad Královskou oborou 161/11, Praha 7. Vstup a zvonek je na nároží s ulicí Šmeralova.


ZÁSILKOVNA (ČR)
> na výdejní místo: 90,- Kč
> na výdejní místo + dobírka: 110,- Kč
> doručení na adresu: 130,- Kč
> doručení na adresu + dobírka: 150 Kč

Prosím, uveďte v poznámce vaší objednávky vámi preferované výdejní místo na kterém si zásilku vyzvednete. Seznam výdejních míst naleznete na webových stránkách www.zasilkovna.cz. Zásilkovna obvykle doručuje do druhého dne. — Nejsme nadnárodní eshop, ale kancelář se dvěma lidmi a tak se může stát, že zásilku neodešleme hned druhý den. Budeme se snažit max. do 5 dnů předat dopravci vše pečlivě zabalené do balíku v ochranné bublinové fólii. Děkujeme za pochopení!


ČESKÁ POŠTA (ČR)
> doručení na adresu 90,- Kč
> doručení na adresu + dobírka 130,- Kč

Česká pošta zpravidla doručuje zásilky druhý den po podání. Informace o průběhů dodání jsou dostupné on-line na stránkách České pošty nebo telefonicky na lince 800 177 889. — Nejsme nadnárodní eshop, ale kancelář se dvěma lidmi a tak se může stát, že zásilku neodešleme hned druhý den. Budeme se snažit max. do 5 dnů předat dopravci vše pečlivě zabalené do balíku v ochranné bublinové fólii. Děkujeme za pochopení!


SLOVENSKO
> na výdejní místo: 100,- Kč
> na výdejní místo + dobírka: 150,- Kč
> doručení na adresu: 160,- Kč
> doručení na adresu + dobírka: 190 Kč

Objednávky na Slovensko zasíláme pouze přepravní službou Zásilkovna. Prosím, uveďte v poznámce vaší objednávky vámi preferované výdejní místo na kterém si zásilku vyzvednete. Seznam výdejních míst naleznete na webových stránkách www.zasilkovna.cz. Zásilkovna obvykle na Slovensko doručuje během 2–3 pracovních dnů. — Nejsme nadnárodní eshop, ale kancelář se dvěma lidmi a tak se může stát, že zásilku neodešleme hned druhý den. Budeme se snažit max. do 5 dnů předat dopravci vše pečlivě zabalené do balíku v ochranné bublinové fólii. Děkujeme za pochopení!


INTERNATIONAL SHIPPING AND PAYMENTS
EU shipping cost is approx. € 17,50 and you can order books via our e-shop (unfortunately only in Czech). You can pay your order using your credit/debit card. If you struggle with your order contact us on our e-mail address positif.publishing@gmail.com and we’ll figure it out!